VI Piknik Czytelniczy z Panem Kleksem już w sobotę w Parku Trzech Kultur
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie kulturalne - VI Piknik Czytelniczy z Panem Kleksem! To doskonała okazja, by spędzić czas w otoczeniu literatury, przyrody i dobrej zabawy.
  1. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca w Parku Trzech Kultur.
  2. Start pikniku zaplanowany jest na godzinę 11:00.
  3. Przewidziane są liczne atrakcje związane z Panem Kleksem.
  4. Piknik zakończy się o godzinie 15:00.

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna serdecznie zaprasza na VI Piknik Czytelniczy z Panem Kleksem. Impreza odbędzie się w malowniczym Parku Trzech Kultur przy ul. Roosevelta 63A. Startujemy już o godzinie 11:00, a zakończymy o 15:00. To idealna okazja, by połączyć miłość do książek z relaksem na świeżym powietrzu.

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. W programie przewidziano wspólne czytanie, zabawy oraz spotkania z książkami. Całe wydarzenie ma na celu promowanie czytelnictwa wśród mieszkańców i zachęcenie do aktywnego spędzania czasu z literaturą. Wszystko to w pięknym otoczeniu parku, który idealnie nadaje się na rodzinne popołudnie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Wspólnie z Panem Kleksem przeniesiemy się w świat literatury, pełen magii i przygód. Zarezerwujcie sobie czas i dołączcie do nas w Parku Trzech Kultur. Spotkajmy się tam i cieszmy się literackimi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla Was!


Źródło: UM Gniezno