Urząd Miejski przypomina o złożeniu oświadczeń w programie Granty PPGR
Osoby, które uczestniczyły w programie „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”, powinny pamiętać o obowiązkowym oświadczeniu dotyczącym posiadanego sprzętu. Termin składania dokumentu mija w czerwcu 2024 roku.
  1. Oświadczenie można dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną.
  2. Można również wysłać skan podpisanego dokumentu na adres e-mail.
  3. Termin dostarczenia oświadczenia to czerwiec 2024 roku.
  4. W razie pytań dostępny jest numer telefonu.

Przypominamy, że zgodnie z §5 umowy darowizny, uczestnicy programu „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” muszą złożyć oświadczenie o posiadaniu sprzętu. Dokument ten jest niezbędny do finalizacji procesu wsparcia.

Oświadczenie można dostarczyć na kilka sposobów: bezpośrednio do Urzędu Miejskiego przy ulicy Lecha 6, 62-200 Gniezno, wysłać pocztą tradycyjną lub przesłać skan podpisanego oświadczenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ważne jest, aby pamiętać o terminie – dokument należy dostarczyć w czerwcu 2024 roku.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, można skontaktować się telefonicznie pod numerem 61 426 04 20. Urzędnicy są dostępni, aby udzielić wszelkich niezbędnych informacji i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące procesu składania oświadczenia.

Program „Granty PPGR” ma na celu wspieranie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w ich rozwoju cyfrowym. To istotna inicjatywa, która pomaga w wyrównywaniu szans edukacyjnych i cyfrowych, dlatego tak ważne jest, aby uczestnicy programu dopełnili wszystkich formalności związanych z umową darowizny.


Na podst. Urząd Miejski