Dermokosmetyki na łuszczycę – wyjątkowa pielęgnacja

Wybierając dermokosmetyki na łuszczycę należy zwrócić szczególną uwagę na potrzeby skóry objętej tą przewlekłą dermatozą, której towarzyszy nadmierne rogowacenie naskórka i charakterystyczne rumiane grudki, pokryte srebrną łuską. Niezbędne okazują się regularne wizyty u dermatologa oraz stała pielęgnacja dobrze dobranymi preparatami, bazującymi na naturalnych składnikach aktywnych, o czym niżej.

Jaka konsystencja i składniki będą najlepsze w preparatach na łuszczycę?

Czy najważniejsza jest konsystencja produktu? Co zatem wybrać: balsam na łuszczycę, może krem na łuszczycę, a gdy objawy się nasilą maść na łuszczycę? Owszem Twoja problematyczna skóra potrzebuje odnowy zniszczonych struktur. Weź jednak pod uwagę, że maść, tym bardziej jako lek, ma cięższą konsystencję i nie nadaje się do codziennego użytku, ale przez określony przez lekarza czas. Zmiękczysz, zatrzymasz nadmie łuszczenie i odżywisz skórę przy pomocy lżejszych, tzw. specjalistycznych dermokosmetyków o odpowiednim składzie, z przeznaczeniem do walki z łuszczycą. Zawierają one bowiem naturalne substancje, które okazują się niezwykle skuteczne w niwelowaniu objawów tej przykrej dermatozy.

Twoje dermokosmetyki na łuszczycę powinny zawierać takie składniki jak:

  • Dziegieć brzozowy – działa silnie przeciwzapalnie, niweluje obecność pasożytów, grzybów i bakterii. Wzmacnia komórki naskórka, zmniejsza problem łuszczenia, zapobiega powstawaniu blizn.

  • Bisabolol – likwiduje świąd oraz uczucie ściągnięcia. Ma działanie przeciwzapalne, łagodzące, jak również regeneracyjne. Zabija bakterie, odżywia skórę.

  • Kwas salicylowy – szybko złuszcza martwy naskórek, oczyszczając przy tym pory. Zabija grzyby i bakterie, działa silnie przeciwzapalnie.

  • Pantenol – reguluje proces rogowacenia naskórka, co niezwykle istotne wiążę i zatrzymuje wodę w naskórku, a dalej przywraca naturalne funkcje ochronne warstwy hydrolipidowej skóry, czyniąc ją zregenerowaną i odżywioną.

  • Betaina – aminokwas łagodzący podrażnienia oraz nawilżający i uelastyczniający skórę.

  • Ichtiol – wspiera procesy regeneracji, działa oczyszczająco, jak również przeciwbakteryjnie, łagodzi stany zapalne, zapobiegając ich nawrotom.

Specjalistyczne dermokosmetyki na łuszczycę z firmy Psorisel od Verdelove

Specjalistyczne dermokosmetyki na łuszczycę z firmy Psorisel od Verdelove

Dermokosmetyki na łuszczycę Psorisel wspomagają kondycję naskórka i likwidują wszystkie charakterystyczne objawy choroby, ponieważ mają specjalną formułę:

  • Szampon na łuszczycę Psorisel – bazuje na składnikach, takich jak np. dziegieć brzozowy czy ekstrakt z wierzbówki kiprzycy, więc gruntownie oczyszcza skórę głowy, likwidując stany zapalne, a jednocześnie łuszczenie oraz świąd.

  • Emulsja na noc Psorisel – ma w sobie drogocenny ichtiol, a także olej lniany, dzięki czemu natłuszcza po czym wygładza przesuszoną skórę głowy, intensywnie likwiduje, podrażnienia, przykry świąd i pieczenie.

  • Płyn do skóry głowy Psorisel – zawiera składniki typu bisabolol czy kwas mlekowy, dlatego złuszcza martwy naskórek, redukuje łuski, do tego natłuszcza oraz regeneruje chorą skórę, niwelując dokuczliwe swędzenie.

Profesjonalne kosmetyki na łuszczycę kupisz na: https://verdelove.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/luszczyca/

Profesjonalne kosmetyki na łuszczycę

Marka Verdelove

Jesteśmy producentem kosmetyków do pielęgnacji skóry z różnymi problemami. Działamy na polskim rynku. W wielką chęcią współpracujemy z dermatologami, dlatego nasze produkty nadają się do stosowania przez osoby skłonne do podrażnień i alergii. Marka Verdelove bazuje na od dawna sprawdzonych naturalnych składnikach aktywnych. Nasze preparaty są po niezależnych badaniach aplikacyjnych, co potwierdza bezpieczeństwo ich stosowania oraz efektywność. Dokonaj zakupów na stronie internetowej verdelove.pl.

Zapraszamy również, do zakupu naszych kosmetyków w drogeriach internetowych APTELIA.

verdelove