Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawczyni przywłaszczenia pieniędzy. Do zdarzenia doszło 18 czerwca 2018 roku. Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, którzy ma związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policją.

 

Do przywłaszczenia mienia doszło 18 czerwca 2018 roku przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. Kobieta przywłaszczyła pieniądze w kwocie 5 000 złotych. Sprawcę zarejestrowały kamery. Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości kobiety. Mamy nadzieję, że to się zmieni i sprawczyni odpowie przed sądem za swój czyn.

Wszystkich, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć prosimy o kontakt z mł. asp. Albinem Stec - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, tel. (61) 426-02-83 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11. Adres e-mail: albin.stec@po.policja.gov.pl lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Zapewniamy anonimowość!

 

  • kobieta w blond włosach
  • kobieta w blond włosach wchodzi do pomieszczenia