Gala kickboxingu w Gnieźnie — 24 października 2025

Gniezno ponownie będzie gospodarzem dużej gali sportów uderzanych. Wydarzenie zaplanowano na wieczór 24 października 2025 roku i ma zgromadzić zawodników o wysokich osiągnięciach oraz widowiskową oprawę. Informacje przekazane przez organizatorów zapowiadają kontynuację poprzedniej edycji i występy czołowych kickboxerów z kraju i zagranicy.
Data i miejsce
Data: piątek, 24 października 2025, godz. 19:00 CEST
Miejsce: Reymonta 10, Gniezno (współrzędne: 52.53238, 17.6228)
Organizacja i uczestnicy
Organizatorzy informują o udziale utytułowanych zawodników, w tym mistrzów Polski oraz medalistów mistrzostw europejskich i świata. W opisie wydarzenia pojawiają się także zapowiedzi gości specjalnych oraz efektownej oprawy gali. Nazwa konkretnego organizatora nie została podana w dostępnych informacjach.
Co można oczekiwać
- Format: gala kickboxingu — pojedynki zawodowe i pokazowe.
- Zawodnicy: doświadczeni zawodnicy z krajowej i międzynarodowej sceny sportów uderzanych.
- Oprawa: widowiskowa scenografia i dopasowana oprawa wydarzenia.
- Bilety: szczegóły dotyczące sprzedaży biletów mają być opublikowane wkrótce.
Uwagi praktyczne
Wydarzenie odbywa się wieczorem w hali sportowej przy Reymonta 10 w Gnieźnie. Organizatorzy proszą o śledzenie komunikatów dotyczących sprzedaży biletów i informacji organizacyjnych. Informacje podane powyżej pochodzą z zapowiedzi wydarzenia; ostateczny skład walk i szczegóły programu mogą ulec zmianie.
Autor: info_wydarzenia

