Trzecie spotkanie Akademii Liderek i Liderów o sile zmiany i emocjach

Zmiany bywają trudne, ale w Gnieźnie coraz więcej osób odkrywa, jak wspólnota pomaga je przejść z siłą i nadzieją. Podczas ostatniego spotkania Akademii Rozwoju Liderek i Liderów Społecznych emocje i wyzwania związane ze zmianą stały się tematem inspirujących rozmów.
- Gniezno gościło kolejne spotkanie Akademii Rozwoju Liderek i Liderów Społecznych
- Wspólnota jako motor pozytywnych przemian w Gnieźnie
Gniezno gościło kolejne spotkanie Akademii Rozwoju Liderek i Liderów Społecznych
23 maja w Gnieźnie odbyło się trzecie już spotkanie w ramach Akademii Rozwoju Liderek i Liderów Społecznych Miasta. Tym razem uczestnicy skupili się na temacie zmiany zarówno tej niespodziewanej, jak i świadomie wybieranej. Wspólnie zastanawiali się nad emocjami, które towarzyszą każdej transformacji w życiu osobistym i społecznym.
Spotkanie poprowadził Paweł Wojciechowski, który podkreślił, jak ważna jest siła płynąca ze wspólnoty podczas stawiania czoła nowym wyzwaniom. Jego słowa przypomniały, że choć zmiana może budzić niepokój, to właśnie dzięki wsparciu innych łatwiej ją zaakceptować i wykorzystać jako szansę na rozwój.
Wspólnota jako motor pozytywnych przemian w Gnieźnie
Akademia Rozwoju Liderek i Liderów Społecznych to inicjatywa, która od początku swojego istnienia angażuje mieszkańców Gniezna do aktywnego działania na rzecz miasta i samorozwoju. Spotkania takie jak to z 23 maja nie tylko dostarczają wiedzy, ale przede wszystkim budują więzi między uczestnikami.
Dzięki temu każdy może poczuć, że nie jest sam w swoich dążeniach i obawach związanych ze zmianami. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy tempo życia wymusza ciągłe dostosowywanie się do nowych warunków.
Paweł Wojciechowski zwrócił uwagę na to, że wspólnota daje wielką siłę”, co potwierdziły rozmowy i wymiana doświadczeń podczas spotkania. Takie wydarzenia są doskonałą okazją do refleksji nad własnym rozwojem oraz sposobem na poznanie ludzi o podobnych wartościach i celach.
Ostatnie Artykuły

Zakaz prowadzenia nie zatrzymał 29-latka. Tego samego dnia usłyszał wyrok

Irańczyk w Polsce opowie o języku, zmianie kraju i współczesnym Iranie

Gniezno zatańczy w rytmie Kapeli Ślymoki już w sierpniu

Kwiaty zamiast szarego drewna - przedszkolaki odmieniły ławkę w eSTeDe

Gniezno zagra w zielone - ekologiczny spektakl dla małych i dużych

Gniezno przez miesiąc żyło sztuką. Królewski Festiwal trwa dalej

Kamery pomogły zatrzymać podejrzanego i ustalić sprawczynie dewastacji

Kwiaty i znicz w Gnieźnie. Policjanci uczcili ofiary z Tweru

54 awanse w KPP Gniezno. Policjanci odebrali odznaczenia

Nie widziały zabicia jastrzębia. Policja prostuje wcześniejsze informacje

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Fantasmagoria przenosi stoiska do większej hali. Wystawcy pokażą swoje skarby

Kostka Rubika wraca na wakacje - kreatywne warsztaty dla dzieci

W Gnieźnie znów powstaną Pożeracze Smutków dla małych pacjentów
Przydatne dane teleadresowe
- Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie - kontakt, godziny, zajęcia i wynajem
- Stowarzyszenie ZIT Gniezno - kontakt, członkowie, strategia rozwoju
- Ośrodek Kuratorski Nr 1 przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie - kontakt, godziny, zajęcia
- Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Witkowie - kontakt, rejestracja, poradnie
- Urząd Miejski w Gnieźnie - kontakt, godziny, wydziały i sprawy do załatwienia
- Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Witkowie - kontakt, zasady pracy i wsparcie dla wychowanków
