Spotkanie z Anną Łaciną w gnieźnieńskiej bibliotece 14 czerwca
W piątkowy wieczór, 14 czerwca, mieszkańcy będą mieli okazję spotkać się z Anną Łaciną, popularną pisarką, która opowie o swojej najnowszej książce „Trzy panie w łóżku, nie licząc samotności”. Spotkanie odbędzie się w Czytelni Biblioteki Głównej o godzinie 17:00.
  1. Spotkanie autorskie z Anną Łaciną.
  2. Prezentacja nowej książki „Trzy panie w łóżku, nie licząc samotności”.
  3. Rozmowa o miłości, zdradzie i nadziei.
  4. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca o 17:00.

Nowa powieść Anny Łaciny, która swoją premierę będzie mieć 19 czerwca, porusza różnorodne tematy społeczne i psychologiczne. Opowiada historię trzech kobiet i jednego mężczyzny, splecionych w skomplikowane relacje pełne miłości, zdrady i tajemnic. To opowieść, która trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Małgorzata Warda, znana autorka, tak recenzuje książkę: Ta powieść wciąga! Anna Łacina w inteligentny sposób splata losy trzech kobiet, by stworzyć z nich efektowny warkocz. Kryminalna historia intryguje, ale to kobiety są w tej książce najważniejsze.

Spotkanie z Anną Łaciną to doskonała okazja, aby poznać kulisy powstawania jej książki oraz dowiedzieć się więcej o inspiracjach autorki. Wydarzenie jest częścią cyklu „Zbliżenia”, organizowanego przez gnieźnieńską bibliotekę.

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przyjdźcie i zanurzcie się w świat literatury, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.


Wg inf z: Urząd Miasta Gniezno