Co podarować mężowi na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu jest wyjątkowym dniem dla każdej zakochanej w sobie pary. Możliwe zatem, że stoisz przed dylematem: co takiego podarować mężowi z okazji tak ważnego święta? Dobra wiadomość jest taka, że do dyspozycji masz co najmniej kilka interesujących rozwiązań. To, z jakiego ucieszy się Twój mąż, zależy w dużej mierze od jego zainteresowań i preferencji.

Książka, a może kosmetyki?

Jeśli interesuje Cię prezent na rocznicę ślubu dla męża bibliofila, koniecznie zwróć swoją uwagę na książki. Zanim jednak sięgniesz po konkretną pozycję, koniecznie przyjrzyj się temu, jakiego rodzaju powieści Twój mąż ma na swojej półce najwięcej. Być może są to zapierające dech w piersiach thrillery, a może mrożące krew w żyłach horrory? Nie brakuje również panów, którzy najchętniej oddają się lekturze książek o tematyce przyrodniczej czy kulinarnej. Bez względu na to, jakie są preferencje Twojego męża, na pewno znajdziesz odpowiedni prezent w księgarni.

Alternatywę dla książki mogą stanowić kosmetyki. Mężowi możesz podarować na przykład zestaw preparatów do pielęgnacji, składający się z żelu pod prysznic, peelingu, kremu do twarzy czy szamponu. Zdecydowana większość panów ucieszy się także z zamkniętych w eleganckim flakonie perfum.

Bilety do teatru czy na koncert?

Nie wszyscy mężczyźni przepadają za czytaniem książek. Nie każdy z nich lubi również dostawać na prezent kosmetyki. Możesz zatem zakupić dla Waszej dwójki bilety na jakiś spektakl teatralny. To doskonały pomysł, jeśli chcesz spędzić z ukochanym trochę czasu, świetnie się przy tym bawiąc. Jeżeli jednak Twój mąż nie należy do fanów teatru, dobrą alternatywą dla biletów na spektakl mogą okazać się te na koncert. Dowiedz się więc, gdzie i kiedy gra ulubiona kapela Twojego ukochanego. Kto wie, może odbędziecie romantyczną wycieczkę na koncert do innego miasta?

Rezerwacja w ulubionej restauracji

Jeśli Twój mąż kocha dobrą kuchnię, ale Ty nie przepadasz za gotowaniem, idealnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu może okazać się rezerwacja miejsca w restauracji. Postaraj się jednak o jak najstaranniejszy dobór lokalu. Przed zarezerwowaniem stolika, koniecznie przeanalizuj menu lokalu. Najlepiej zrób to kilka dni wcześniej. Jeśli okaże się, że karta dań nie zawiera pozycji, które mogłyby zainteresować Twojego męża, będziesz musiała szukać innej restauracji. Na szczęście, wybór interesujących knajp, zwłaszcza w dużych miastach jest naprawdę ogromny. Bez większych trudności powinnaś zatem znaleźć odpowiednie miejsce.