Co świadczy o naszym eleganckim stylu

Świat mody ma to do siebie, że lubi bardzo często zaskakiwać nas różnymi, często szalonymi i niecodziennymi rozwiązaniami. Sprawia to, że moda bardzo szybko się zmienia. To co było modne w danym sezonie, w kolejnym może już odejść do lamusa. Są jednak style, które raczej nie przemijają. Takim stylem jest np. klasyczna elegancja. Garnitury i suknie wieczorowe wyglądają dziś niemalże tak samo jak ich pierwowzory. Pozmieniały się kroje i dziś dobrze dopasowany garnitur to taki, który nie wisi na osobie noszącej go, a raczej dobrze przylega. Taka elegancja sprawdza się w wielu sytuacjach życiowych. Elegancko wypada się ubrać np. na bankiet, przyjęcie, spotkanie biznesowe czy też rozmowę o pracę. To ostatnie szczególnie ma znaczenie. Osoba zatrudniająca, która ma do wyboru osoby o tych samych kwalifikacjach z pewnością lepiej spojrzy na tego, kto przyszedł ubrany elegancko i schludnie niż na tego co wygląda jakby chwilę temu podniósł się z łóżka. Jednak czy ubiór to jedyny środek świadczący o naszej elegancji?

Nie, bardzo dużą rolę odgrywają również używane przez nasz perfumy

Człowiek oprócz zmysłu wzroku ma również zmysł węchu. On również gra dużą rolę przy odbieraniu przez nas innych ludzi. Dobrze dobrany pod nas zapach z pewnością uwydatni nasze najlepsze cechy. Warto zatem szukać zapachów dobrej jakości, w dobrych drogeriach. Taka drogerią jest np. perfumeria warszawa indizio. Dostępne są tam zapachy marek takich jak Paco Rabanne, Estee Lauder, Bottega Veneta czy bardzo atrakcyjne zapachy damskie i męskie marki Narciso Rodriguez https://indizio.pl/pl/producer/Narciso-Rodriguez/572 .

Krótko o Narciso Rodriguez

Nazwisko Narciso Rodriguez jest dziś znaczącym nazwiskiem w świecie mody. Ten amerykański projektant mody kubańskiego pochodzenia swoje doświadczenie zdobywał w znanej firmie modowej Calvin Klein. Dzięki zdobytym tam umiejętnościom i ciekawemu podejściu do mody, założył on w 1978 roku swój dom mody o którym było później głośno w ameryce. Jego kreacje ubierała nawet Michelle Obama, żona ówczesnego prezydenta USA. Fakt ten mówi wprost, że zapachy marki Narciso Rodriguez również muszą być wyjątkowe i eleganckie. 

Narciso Rodriguez Bleu Noir for Him

Bleu Noir to z pewnością zapach wart uwagi. Zapach ten wyraża to co dla Narciso Rodriguez stara się uwydatnić w swoich zapachach, mianowicie atrakcyjność. W tym zapachu wyczuć może prawdziwy męski magnetyzm. Zapach ten intryguje, skrada serca kobiet. Ma w sobie taką atrakcyjną dla Pań męską tajemniczość. Świetnie połączenie nut takich jak kardamon czy drzewo hebanowe czyni ten zapach niezwykle męskim, intrygującym i zmysłowym

Narciso Rodriguez Rouge

Tym razem coś dla Pań. Narciso Rodriguez ma w zwyczaju produkować perfumy, które mają taki romantyczny, lekko tajemniczy i pociągający klimat. Tak też jest w przypadku Rouge. To zapach dla prawdziwej kokietki, romantyczki, uwodzicielki. Podobnie jak Bleu Noir dla mężczyzn, Rouge nadaje aurę atrakcyjnej tajemniczości osobie otoczonej aurą tego zapachu. 

Narciso Rodriguez For Her

To kolejny zapach przeznaczony dla kobiet. Również niezwykle atrakcyjny i pociągający. To świetne połączenie róży, brzoskwini, piżma, żywicy bursztynowej, drzewa sandałowego i paczuli. Zapach nadaje poczucie oryginalności, indywidualizmu i również działa magnetycznie na mężczyzn.