Jarmarkowi św. Wojciecha od lat towarzyszy Przegląd „Adalbertus” – nie inaczej będzie w tym roku. Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wyjątkowym wydarzeniu, zachęcamy do wysłania zgłoszenia się do 16 kwietnia 2023 roku. Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. To będzie niezwykła okazja, by wspólnie celebrować naszą kulturę. Nie przegapcie szansy, aby zaprezentować swoje talenty i spotkać się z innymi pasjonatami muzyki religijnej.
Festiwal, który swoim patronatem objęli JE ks. abp., Prymas Polski Wojciech Polak Arcybiskup Gnieźnieński oraz Tomasz Budasz, Prezydent Gniezna dedykowany jest zespołom wokalnym i wokalno-instrumentalnym, których skład musi liczyć co najmniej trzy osoby. Konkurs, zgodnie z tradycją ma na celu popularyzację utworów o tematyce chrześcijańskiej w gronie muzyków zamieszkałych na terenie Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia, o godzinie 11.00, na skwerze, pod pomnikiem św. Wojciecha u zbiegu ulic Chrobrego i Łubieńskiego.
Zainteresowanych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu: 789 265 274
Adalbertus 2023_REGULAMIN
Formularz zgłoszeniowy