Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gniezno

Dopasowane sukienki - o czym musisz pamiętać, zanim je założysz?

Dopasowana sukienka jest szczególnym elementem garderoby, którego założenie może wzbudzać wiele wewnętrznych konfliktów. Wiele kobiet wstydząc się własnego ciała, rezygnuje tego modelu sukienki na długie lata. A przecież potrzeba tak niewiele, by każda z nas wyglądała zjawiskowo w dopasowanej kreacji. O czym musisz w takim razie wiedzieć, zanim założysz na siebie dopasowaną sukienkę?

Sukienki dopasowane - co zrobić, by zawsze wyglądać w nich dobrze?

Już na samym początku warto zaznaczyć, że niedoskonałości nie powinny być problemem, przez który rezygnujemy z wielu ulubionych stylizacji. Warto zaakceptować swoje ciało, by czuć się w nim dobrze, niezależnie od tego, co mamy na sobie. Czasami taka akceptacja jest jednak długim procesem. Możesz jednak już w jego trakcie sięgnąć po sukienki dopasowane. Gdy nie czujesz się dobrze ze swoimi drobnymi niedoskonałościami, możesz także sięgnąć po rozwiązania, które skutecznie je ukryją pod przylegającą do ciała sukienką. Jak to zrobić?

Dopasowana sukienka - czyli jak nie uwydatniać niedoskonałości?

O tym, że dopasowana sukienka podkreśla nawet najdrobniejsze fałdki, wie każda z nas. Nie wspominając już o tym, że, nawet jeśli przed wyjściem na uroczystość nasza figura w kreacji nam się podobała, zaledwie jeden mały posiłek może to zmienić. Warto więc sięgać po rozwiązania, które utrzymują naszą sylwetkę w ryzach przez cały wieczór. Jednym ze skutecznych sposobów jest, chociażby bielizna modelująca. Wystarczy założyć ją pod sukienkę i czerpać radość z przyjęcia, bez zastanawiania się, czy ktoś patrzy na niedociągnięcia naszej figury. Nawet jeśli poczujesz na swoim ciele wzrok, z pewnością będzie on pełen podziwu dla Twojej figury idealnie wymodelowanej przez bieliznę.

Materiał sukienki - dlaczego jest tak ważny?

Niedoskonałości naszej figury mogą zostać uwydatnione nie przez samą sukienkę, ale materiał, z którego została wykonana. Cienki, mocno przylegający - wręcz wrzynający się - w ciało będzie wyglądał bardzo nieestetycznie na nieco obfitszej figurze. Może on nawet sprawić, że na naszym ciele pojawi się znacznie więcej fałdek niż mamy w rzeczywistości. Z kolei mocniejszy i grubszy działa nieco jak bielizna wyszczuplająca. Zwykle jest jednak mało rozciągliwy, przez co założenie sukienki na ciało jest nie lada wyzwaniem. Jednak efekt, który dzięki niej osiągniemy, jest zdecydowanie wart tego poświęcenia. Gdy już sukienka będzie na Twoim ciele, przekonasz się, że obcisłe sukienki mogą być Twoim prawdziwym sprzymierzeńcem.