Przewodnik po Królewskim Festiwalu Artystycznym 2024 już dostępny
Przewodnik po Królewskim Festiwalu Artystycznym 2024 jest już dostępny! Ten wyjątkowy dokument pomoże Wam odnaleźć się w bogatej ofercie kulturalnej tego wydarzenia. Nie przegapcie żadnego interesującego punktu programu!
  1. Przewodnik po KFA 2024 jest już dostępny.
  2. Festiwal odbywa się na ul. Łubieńskiego 11.
  3. Kontakt do organizatorów: tel. 61 426 46 30.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania z przewodnika po Królewskim Festiwalu Artystycznym 2024. Znajdziecie w nim szczegółowe informacje o wszystkich punktach programu, które będą miały miejsce w różnych częściach miasta.

Adres organizatora festiwalu to ul. Łubieńskiego 11. Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia można kierować na numer telefonu: 61 426 46 30. Organizatorzy zapewniają, że każda osoba odwiedzająca festiwal znajdzie coś dla siebie.

KFA 2024 to wyjątkowa okazja, by cieszyć się bogactwem kultury i sztuki w naszym mieście. Przewodnik pomoże Wam zaplanować wizyty na najciekawszych wystawach, koncertach i warsztatach. Nie przegapcie tej szansy na kulturalne przeżycia!

Mamy nadzieję, że przewodnik będzie Wam służył przez cały czas trwania festiwalu. Korzystajcie z niego jak najczęściej i odwiedzajcie wszystkie punkty festiwalu, by w pełni cieszyć się jego atmosferą.


Dom Kultury w Gnieźnie