• Szukamy właściciela telefonu Samsung

  Dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukuje właściciela telefonu komórkowego marki Samsung z uszkodzonym wyświetlaczem.

 • Uwaga na oszustów! Podają się z funkcjonariuszy CBŚP

  Na terenie naszego powiatu doszło do kilku przypadków podszywania się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji. Apelujemy do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności, a o wszelkich próbach czy przypadkach oszustw informowanie policji!

 • Zapraszamy na I Spotkanie w ramach Całorocznego Festiwalu Literatury Gnieźnieńskiej 21 września 2019 r. o godz. 17:00 w Starym Ratuszu. PROGRAM: 17:00 Spacer po dziedzińcu „Śladami Kasztelanów i Starostów
  To warsztat dla dorosłych o dobrej komunikacji w rodzinie. Zapraszamy 26 września, w czwartek o g. 17.15 do sali na parterze Starego Ratusza. W rodzinie, w której panuje zdrowa,
 • "Szkoda Ciebie na takie patoklimaty"

  W wtorek 10.09.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Gnieźnie oraz III Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” z rodzicami spotkał się profilaktyk społeczny asp. sztab. Krzysztof Socha. Kampania, której hasło brzmi „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” ma na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i dopalaczy.

 • Czy wiesz, że...

  Czy wiesz, jak się zachować na drodze widząc pojazd uprzywilejowany?

 • Policyjne działania pn. „TELEFONY”

  16 września 2019 roku policjanci ruchu drogowego w całym kraju przeprowadzają działania kontrolno-prewencyjne pn. „TELEFONY", pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku, niemniej jednak policjanci będą reagować na każde zachowanie niezgodne z prawem. W tym samym czasie akcje o podobnym charakterze prowadzone są niemal we wszystkich państwach europejskich.

 • Tragiczny wypadek w Kosowie

  W niedzielę, 15 sierpnia 2019 roku kilka minut po północy w Kosowie w gminie Czerniejewo doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec Gniezna. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

 • Bezpiecznie przez pasy do pierwszej klasy

  W poniedziałek, 16 września 2019 roku gnieźnieńscy policjanci rozpoczęli akcję "Bezpiecznie przez pasy do pierwszej klasy". W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. św. Jana i Szkoły odstawowej nr 2 przy ul. Łubieńskiego.

 • Zapraszamy na II działanie w ramach „Posłuchajcie” 18 września, od godz. 16.00 do 19.00, podczas którego ponownie otworzymy dla Was zakamarki Starego Ratusza. Czy wszystkie nowe podręczniki szkolne zostały
 • Ogólnopolskie działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  12 września 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem tej akcji jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w których uczestniczą piesi i rowerzyści.

 • Promocja Powiatu <a href=Gniezno podczas 25-lecia Powiatu Teltow-Flaeming"/>

  2019/09/10

  promocja wspolpraca
 • Policjant z gnieźnieńskiej drogówki z wizytą w przedszkolu

  Policjanci z gnieźnieńskiej policji od zawsze dbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Tym razem podczas pobytu w Bajkowym Przedszkolu w Pyszczynie funkcjonariusz opowiedział przedszkolakom o tym, co odróżnia policjanta ruchu drogowego od innych funkcjonariuszy, oraz czym zajmują się policjanci pracujący na co dzień w białych czapkach.

 • Wandale w rękach policji

  Policjanci z Czerniejewa i Fałkowa ustalili trzech młodych mężczyzn w wieku 18 lat, którzy z piątku na sobotę, w strefie aktywności w Łubowie dokonali zniszczeń. Sprawcy wyrządzili straty na około 8 tys. zł. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Uroczystość ślubowania nowych policjantów

  Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 56 funkcjonariuszy, z czego 5 będzie pełniło służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nowo przyjęci do służby policjantki i policjanci złożyli uroczyste ślubowanie. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Teraz czeka ich kilkumiesięczne przeszkolenie, po odbyciu którego podejmą służbę w jednostkach Policji na terenie całego województwa wielkopolskiego.

 • 14 września 2019 r. – MOKtoberfest to tradycyjna impreza na początek sezonu kulturalnego MOK, czyli biesiada z piwem, letnimi przysmakami i prezentacjami poszczególnych sekcji na scenie zbudowanej na ulicy Łubieńskiego.

  logo RSS