• Ogólnopolskie działania policyjne „SMOG”

  28 stycznia br. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „SMOG". Funkcjonariusze będą zwracać uwagę również na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • Nie daj się nabrać! Oszustwa "na listonosza" i "na policjanta"

  Przestępcy działający metodą "na listonosza” czy „na policjanta" wciąż próbują oszukać, głównie starsze osoby. Wyłudzają pieniądze, które często stanowią wszystkie oszczędności seniorów. Nie bądźmy obojętni i ostrzeżmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny, pracowników poczty lub policjantów.

 • Poszukujemy sprawcy kradzieży torebki. Kto rozpoznaje?

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki damskiej. Do zdarzenia doszło 7 stycznia 2020 na terenie Parku Trzech Kultur przy ulicy Budowlanych w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, które ma związek z tym zdarzeniem.

 • Jedną z największych zalet reklamy Adwords jest możliwość swobodnego dostosowania kosztów marketingu. To my wyznaczamy górną granicę kapitału, a także cenę za pojedyncze kliknięcie w link. Efektywność reklamy w dużej mierze zależy także od konkurencji. Precyzyjne analizy oferowane przez https://matt-kozlowski.com/ pozwalają sprawdzić, ile kosztuje kampania Adwords w kontekście interesujących nas wyników. Ponadto, dobre rozpoznanie konkurencji pozwala zoptymalizować stosunek kosztów do uzyskiwanych rezultatów.

  Analiza konkurencji to kluczowy aspekt

  Podczas kampanii Adwords, nasza strona jest wyświetlana na szczycie wyników wyszukiwania w obrębie wybranych fraz. Gruntowna analiza pozwala sprawdzić działania konkurencji oraz wybrać najbardziej optymalne frazy. Od tego zależy efektywność kampanii, a także jej całkowity koszt.

  Przed rozpoczęciem kampanii marketingowej w sieci, warto skonsultować się ze specjalistą SEO. Dysponuje on profesjonalnymi narzędziami analitycznymi i pomoże nam dobrać techniki dostosowane do potrzeb strony internetowej. Decydując się na optymalizację stron i pozycjonowanie organiczne, budujemy silną pozycję wśród naturalnych, niekomercyjnych wyników wyszukiwania.

  W jaki sposób wybrać najlepsze frazy kluczowe?

  Jest to zadanie polegające na szukaniu złotego środka pomiędzy niskimi kosztami reklamy oraz szerokim zasięgiem. Skuteczne pozycjonowanie stron WWW działa na bardzo podobnych zasadach. Sukces zależy w głównej mierze od doboru fraz. W przypadku kampanii Adwords, użytkownik sam określa cenę za jedno kliknięcie w promowany link. Jeśli wybierzemy popularne frazy z silną konkurencją oraz niskie ceny, zasięg naszej reklamy będzie bardzo umiarkowany. Chodzi zatem o to, aby wybrać frazę cieszącą się sporym zainteresowaniem, a jednocześnie, nie obleganą przez konkurencję. W ten sposób, przy niższej stawce jesteśmy w stanie pozyskać kliknięcia.

  Kampania Adwords – jak promowana jest nasza strona?

  Strony współpracujące z Google w ramach programu Adwords są wyświetlane na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania w segmencie oznaczonym jako reklama. Poniżej znajdują się naturalne frazy, a pozycja w tej sekcji zależy od pozycjonowania organicznego. Kampania Google Ads sprawia również, że reklama naszej oferty pojawia się w dużych serwisach, portalach oraz aplikacjach udostępniających przestrzeń pod reklamy Google. Są one wyświetlane pod kątem ostatniej aktywności użytkownika, dzięki czemu, docierają do docelowej grupy klientów.

  Redukcja kosztów przy satysfakcjonujących wynikach

  Na zakończenie, warto jeszcze raz podkreślić jak cenna jest pomoc profesjonalisty SEO w Łodzi w ramach planowania działań marketingowych. Odpowiednia analiza pozwala podjąć działania decydujące o tym, ile kosztuje kampania Adwords. Z fachowym wsparciem jesteśmy w stanie znacznie obniżyć koszty reklamy, przy jednoczesnym wzroście jej efektywności oraz zasięgu.

  Kampania Adwords – jak uzyskać dobry efekt przy umiarkowanych wydatkach?

 • KWP - Chcesz pracować z zespole antykonfliktowym? Właśnie rusza nabór do ZAK

  Sztab Policji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu organizuje dobór do Nieetatowego Zespołu Antykonfliktowego. Wszyscy chętni policjanci mogą zgłaszać swoje kandydatury do dnia 22 lutego br.

 • "Bezpieczne Ferie"

  Na terenie naszego województwa rozpoczynają się działania „Bezpieczne Ferie”. Podstawowym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na drogach uczestnikom ruchu, w tym dzieciom i młodzieży korzystającym z zimowego wypoczynku.

 • Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

  23 stycznia br. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo, że nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • Czy wiesz, że?

  Czy wiesz, że policjant może użyć broni nawet w pościgu za sprawcą naruszenia prawa?

 • Policjanci podsumowali 2019 rok

  W auli Instytutu Kultury Europejskiej odbyła się narada roczna gnieźnieńskich policjantów z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Pawłowskiego, zastępcy prezydenta Gniezna Michała Powałowskiego, Komendanta Powiatowego insp. Przemysława Kozaneckiego, jego zastępców, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych oraz zaproszonych gości.

 • Usiłował zabić konkubinę - video

  Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę znęcania się i kilkukrotnego ugodzenia nożem konkubiny. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Łubowo. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec 44-letniego podejrzanego tymczasowy trzymiesięczny areszt. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

 • Babciu, Dziadku – bądźcie bezpieczni na drodze!

  W trosce o bezpieczeństwo naszych ukochanych Babć i Dziadków przypominamy podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 • Zapraszamy na spotkanie w dniu 26.01.2020 o godz. 16.00 do Starego Ratusza. Tym razem w ramach cyklu „Smaki Kultury” odbędzie się Dzień Kuchni Żydowskiej, tradycyjnie będzie można wysłuchać interesującej
 • Czy wiesz, że ?

  Czy wiesz, że niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest poważnym przestępstwem?

 • Potrącenie pieszego w Witkowie

  W piątek, 17 stycznia 2020 roku, około godziny 16:30 na ulicy Gnieźnieńskiej w Witkowie doszło do potrącenia pieszego. Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego.

 • Artykuły promocyjne

  logo RSS